Shqiptar me emrin e të cilit lidhen shumë zbulime për njerëzimin - Bota Sot
Shqiptar me emrin e të cilit lidhen shumë zbulime për njerëzimin

Xhudo

Shqiptar me emrin e të cilit lidhen shumë zbulime për njerëzimin

Më: 4 janar 2020 Në ora: 11:29
Shqiptar me emrin e të cilit lidhen shumë zbulime për njerëzimin

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, është i befasuar se si rastësisht e ka takuar bnjë shqiptar që lidhen shumëçka me të.

“Takim shumë domethënës!

Sinqerisht se kam besuar që një njeri që është një shkencëtar me renome dhe emri i tij i lidhur me shumë zbulime të rëndësishme të jetë kaq pak i njohur në Kosovë!

U takuam sot krejt rastësisht dhe u befasova me veprimtarinë e tij!
Rexhep Gashi, shqiptar me emrin e të cilit lidhen shumë zbulime për njerëzimin.
Kosova do duhej të punoj për të kthyer trurin e Kosovës në vendlindje e jo të krijojnë e punojnë në vende të huaja!”, shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat