Driton Kuka pas suksesit të Norës: Jam krenar me nxënësit e mi

Xhudo

Driton Kuka pas suksesit të Norës: Jam krenar me nxënësit e mi

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 18:47
Driton Kuka, Nora Gjakova

Driton Toni Kuka është shprehur jashtëzakonisht i kënaqur me suksesin e xhudisteve kosovare në Paris.

Në Grand Slam të Parisit, Nora Gjakova arriti të merrte medalje bronzi, në kategorinë -57 kilogramë.

Kjo medalje ishte e para për Norën në Paris, dhe kjo e ka bërë shumë të lumtur trajnerin e saj, Driton Kuka.

Kuka është shprehur krenar me nxënëset e tij, duke lavdëruar Norën. Më poshtë lajmi.net ua përcjell postimin e plotë të Driton Kuka, në llogarinë e tij në rrjetin social ‘Facebook’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat