Hoti: Distria dhe Nora po e nderojnë vendin tonë

Xhudo

Hoti: Distria dhe Nora po e nderojnë vendin tonë

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 20:41
Distria Krasniqi

Zëvendëskryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, është shprehur shumë i kënaqur me sukseset e xhudisteve nga Kosova Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, në Grand Slamin e Parisit.

Hoti tha se ndihet krenar me sportistet.

“Distria Krasniqi me medalje të artë, ndërkaq Nora Gjakova me të bronztë në Grand Slam të Parisit. Ju lumtë. Krenar në ju. Po e nderoni vendit tuaj “- ka shkruar Hoti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat