Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

Xhudo

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 09:27
Pulla postare e Japonisë

Japonia në shenjë miqësie dhe respekti, ka bërë një pullë postare me ekipin tonë të xhudos.

Kështu ka shkruar trajneri Driton Kuka, ku lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si dhe për Lojërat Olimpike sivjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat