Kuka: Cila është ëndërr e çdo sportisti?

Xhudo

Kuka: Cila është ëndërr e çdo sportisti?

Nga: K. G. Më: 25 mars 2020 Në ora: 15:28
Kuka: Cila është ëndërr e çdo sportisti?

Selektori i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, tha se beson që së bashku do të arrijnë qëllimin.

“Jemi faleminderues Ministres Dumoshi si dhe Drejtorit Ibër Alaj për video telefonatën me ekipin tonë në karantinë dhe me qasjen e përkrahjen e tyre karshi ekipit tonë të xhudos!

Jemi mirënjohës për kurajon që po i jepni ekipit të qëndroj i fortë një ditë pas shtyrjes së Olimpiadës e cila është ëndërr e çdo sportisti!

Po besojmë që së bashku do shkojmë më të motivuar e të fuqishëm kurdo që Lojërat Olimpike mbahen.
Shëndet për krejt miqtë kudo që janë!

Kosova mbi të gjitha...”, ka thënë Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat