Ekipi Olimpik i xhudos së Kosovës, me letër të bardhë

Xhudo

Ekipi Olimpik i xhudos së Kosovës, me letër të bardhë

Më: 5 prill 2020 Në ora: 15:12
Ekipi Olimpik i xhudos së Kosovës, me letër të bardhë

Ekipi Olimpik i xhudos pozon me letër të bardhë, për t'iu bashkuar kampanjës RriNshpi, BëjSport Kënaqu...

Kampanja po mbahet duke krijuar foto dhe video nga shtëpia, për të shënuar 6 prillin - Ditën Ndërkombëtare të Sportit për Zhvillim dhe Paqe.

Letra e bardhë simbolizon dërgimin e mesazhit të paqes në botë.

Selektori i Kosovës apo trajneri më i mirë shqiptar, ka planet e tija.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat