Emrat e mëdhenj të sportit të Kosovës

Xhudo

Emrat e mëdhenj të sportit të Kosovës

Nga: K. G. Më: 8 prill 2020 Në ora: 13:45
Emrat e mëdhenj të sportit të Kosovës

Selektori i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka postuar një foto shumë interesante. Aty është kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi dhe ish boksieri i mirënjohur Elvir Muriqi.

“Një foto me Majlindën dhe Elvirin kohë më parë!

Nxënës që jeta ju dha drejtime të ndryshme.

Por që të dy me virtyte të larta njerëzore!”, shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat