Kuka: Projekti do të jetë bashkëpunim, ku do të participojnë Ministria...

Xhudo

Kuka: Projekti do të jetë bashkëpunim, ku do të participojnë Ministria...

Nga: K. G. Më: 30 prill 2020 Në ora: 17:17
Kuka: Projekti do të jetë bashkëpunim ku do participojnë Ministria...

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, është i lumtur që sot kanë nënshkruar memorandumin për përkrahje të ndërtimit të qendrës nacionale në Pejë.

“Qendra Nacionale e xhudos në Pejë...

Sot u nënshkrua Memorandumi i mbështetjes së projektit nga MKRS!

Memorandumi u nënshkrua në mes Ministres Dumoshi dhe Kryetarit Agron Kuka!

Projekti do të jetë bashkëpunim ku do participojnë Ministria si dhe Federata e xhudos si projekt i përbashkët!”, shkroi Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat