Majlinda Kelmendi feston ditëlindjen

Xhudo

Majlinda Kelmendi feston ditëlindjen

Më: 9 maj 2020 Në ora: 08:38
Majlinda Kelmendi

Xhudistja Majlinda Kelmendi sot (09 maj, 2020) i mbush 29 vjet.

Këtë e ka bërë të ditur trajneri i saj, Driton Kuka, përmes një shkrimi në Facebook.

Kuka ka thënë se Kelmendi është kryevepra e punës së tij.

“Urime ditëlindja Majlinda! Njeriu në jetë lind dhe jeton për të krijuar –  për të lënë gjurmë për veten, familjen dhe kombin. Kryevepra e punës sime – Majlinda”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat