Kjo është vetura e re Majlinda Kelmendit

Xhudo

Kjo është vetura e re Majlinda Kelmendit

Nga: K. G. Më: 24 maj 2020 Në ora: 15:45
Kjo është vetura e re Majlinda Kelmendit

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, bëhet me veturë të re.

Xhudistja e mirënjohur dhe krenaria e kombit shqiptar, befason me një veturë të re.

Siç raportohet zyrtarisht, ajo e ka blerë veturë të re në Auto Sallonin “Sherreti”.   

Vetura e re e saj është publikuar, ku në foto shihet edhe trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka.

“Urime veturën klientja jonë më e re. Majlinda Kelmendi”, ka shkruar AS “Sherreti”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat