Reagon Driton Kuka: Krenar me luftën e pastër të UÇK. Jemi të bindur që do ktheheni të pafajshëm

Xhudo

Reagon Driton Kuka: Krenar me luftën e pastër të UÇK. Jemi të bindur që do ktheheni të pafajshëm

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 18:20
Driton Kuka

Trajneri legjendar i xhudos, Driton Kuka ka reaguar pas raportimeve për ngritjen e aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

“Sot jemi përkrah jush Presidenti Thaçi dhe z.Kadri Veseli! Ishte krenari për ne që ishit prezent në fitoren e medaljes së artë Olimpike për Kosovën tonë! Krenar me luftën e pastër të UÇK!

Jemi të bindur që do ktheheni të pafajshëm”, ka shkruar Kuka. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat