Driton Kuka, i trishtuar pas vdekjes së sportistit

Xhudo

Driton Kuka, i trishtuar pas vdekjes së sportistit

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 13:17
Driton Kuka, i trishtuar pas vdekjes së sportistit

Trajneri i xhudos, Driton Kuka, ka shprehur trishtimin e tij pas vdekjes së Flamur Shashës.

Shasha, i cili ishte trajneri i karatesë, ndërroi jetë në moshën 38-vjeçare, derisa ishte i infektuar me COVID-19.

Kuka ka kujtuar Shashën përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Pusho në paqe miku im Flamur!”, ka shkruar Kuka.

“Lajm i trishtë humbja jote,na tronditi të gjithëve. Qyteti i Pejës sot humbi një ish-sportist e trajner të madh. Do të të kujtojmë gjithmonë e Diani po ec rrugës tënde e po bëhet sportist shembullor dhe do jetë krenar gjithmonë me veprat tua”, ka shkruar më tej ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat