Cena provokon: Dikush e bartë kokën vetëm me harxhuar ujë, shampon 

Xhudo

Cena provokon: Dikush e bartë kokën vetëm me harxhuar ujë, shampon 

Nga: K. Goca Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:29
Cena provokon: Dikush e bartë kokën vetëm me harxhuar ujë, shampon 

Xhudisti i mirënjohur veteran Anton Cena, aktualisht trajner i klubit Polici nga Prishtina, ka provokuar dikë, duke thënë se dikush e bartë kokën veç me harxhuar shampon!

“Dikush e bartë kokën vetëm me harxhuar ujë, shampon dhe me e paguar berberin për shkurtim flokësh e unë për me mendu.

Andaj edhe gjatë ushtrimeve po mendoj diçka...”, provokon në një formë Cena.

Anton Cena është prej më aktivi në sportin e Kosovës, po ashtu edhe djali i tij Dardani është xhudist i talentuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat