Kuka: Kampi i parë ndërkombëtar!

Xhudo

Kuka: Kampi i parë ndërkombëtar!

Nga: K. G. Më: 18 korrik 2020 Në ora: 11:42
Majlinda

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës,  Driton Kuka, kujton kampin e parë ndërkombëtar.  

Kuka ka postuar dy fotografi, të krenarisë së kombit shqiptar Majinda Kelmendit dhe të xhudistit Akil Gjakova. 

“Poreç Kroaci ...

Image

 

Kampi i parë ndërkombëtar!

Ndjesi interesante për të gjithë por sidomos për mua që po i rikthej emocionet që sjellin luftërat e forta e interesante!”, shkruan Kuka në llogarinë e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat