Më i sëmuri në botë Anton Cena, ja kush e thotë 

Xhudo

Më i sëmuri në botë Anton Cena, ja kush e thotë 

Nga: K. G. Më: 23 korrik 2020 Në ora: 15:36
Më i sëmuri në botë Anton Cena, ja kush e thotë 

Xhudisti veteran Anton Cena, njëherësh trajner i klubit të Policit nga Prishtina, e ka specialitet edhe biçikletën. 

“Mbas vrapimit në plazhën e Tales, notit dhe ushtrimeve për forcë vendosa me ikur edhe me biçiklete në sfidën:  Lezhë, kalaja, antena mu në mesdite dhe atë në temperature  +36 gradë, rruga tepër e keqe dhe e thepisur. 

Deri në maje del vetëm llandroveri 4X4 apo ford estrada siç thonë në Shqipëri dhe më i sëmuri në botë Anton Cena. 
Xhudo më shumë se sport! 

Judo more then sport!”, shkruan Cena në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat