Cena: Nuk kam shkuar si një qytetar i thjeshtë 

Xhudo

Cena: Nuk kam shkuar si një qytetar i thjeshtë 

Nga: K.G. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:14
Cena me të kaltra

Xhudisti veteran, Anton Cena, është krenarë që kudo që ka shkuar ka përfaqësuar denjësisht Kosovën. 
“Kthim në të kaluarën!  

Kudo që kam shkuar në botë kurrë nuk kam shkuar si një qytetar i thjeshtë po si një Ambasador i Kombit dhe Shtetit. 

Mbas çdo gare garuesit me të cilët kam garuar i kam veshur në fanella Kombëtare dhe ato shtetërore sidomos femrat. 

Me rezultate dhe përfaqësim dinjitoz lartësohet Kombi dhe Shteti.  Ambasador nuk delegohesh po lindë si i tillë! Kampioni”, shkruan Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat