Testohet Majlinda me ekipin e saj

Xhudo

Testohet Majlinda me ekipin e saj

Nga: K.G. Më: 21 gusht 2020 Në ora: 18:19
Testohet Majlinda me ekipin e saj

Kampionja olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, testohet para udhëtimit në Turqi. Krenaria e kombit shqiptar me ekipin e Kosovës do të shkojnë për përgatitje në Turqi.

"Testimet e ekipit tonë rezultuan negative për të gjithë ekipin!

Ekipi do udhëtoj së shpejti në kampin stëtvitor të radhës në Erzurum të Turqisë në lartësi mbidetare mbi 2000 metra!

Respekt ekipit të IKSHPK e në veçanti Profesorit të nderuar Naser Ramadani si dhe Dr Adnora Nurboja përgjegjëse për regjionin e Pejës. Kurajo të gjithë mjekëve e punëtorëve shëndetësor për punën e palodhshme në kuftën e gjatë e të vështirë me armikun e padukshëm!", njofton Driton Kuka, selektor i kombëtares së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat