Kuka: Muajin tjetër fillojnë garat e mëdha për Ekipin Olimpik 

Xhudo

Kuka: Muajin tjetër fillojnë garat e mëdha për Ekipin Olimpik 

Nga: K.G. Më: 4 shtator 2020 Në ora: 11:44
Kuka: Muajin tjetër fillojnë garat e mëdha për Ekipin Olimpik 

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, është i kënaqur me ecurinë e përgatitjeve në shtetin turk. Synimet e tija janë që xhudistet dhe xhudistët të janë sa më të përgatitur për sfidat e ardhshme.

“Stërvitjet po vazhdojnë në Turqi

Lartësia mbidetare 2200-3200 metra na ka krijuar mundësi perfekte për stërvitje!

Rrugëtimi drejt medaljeve Elitare  po vazhdon, muajin tjetër fillojnë garat e mëdha për Ekipin Olimpik të xhudos! – “2020+1””, njofton Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat