Anton Cena befason: Fajet i ka trajneri më i mirë në botë Driton Kuka!

Xhudo

Anton Cena befason: Fajet i ka trajneri më i mirë në botë Driton Kuka!

Nga: K.Goca Më: 4 tetor 2020 Në ora: 12:17
Anton dhe Dardan Cena

Drita Kuka është fjala e fundit. Trajneri më i mirë në shqiptari dhe frymëzim për të gjitha brezat.

Trajneri që ia solli Kosovës të gjitha trofetë, falë garuesve të tij! 

Kuka është një emër i madh në rrafshin ndërkombëtar, sukseset e tij zor kush që mund t’i përsëritë në shtetin tonë. 
Kur flitet për Driton Kukajn, duhet që të ngritemi në këmbë për punën dhe sukseset që arritur!

“Nga sot e pranova që jam plakur se Dardani me la në gjysmë të rrugës. Fajet për këtë i ka trajneri më i mirë në botë Driton Kuka. 

Nga Dardan Cena e ke bërë një robot. Tani po e shoh që përgatitja fizike e tij është 300 % mbi përgatitjen fizike që kushte sa ishte ne Prishtinë. 

Andaj kapelën poshtë! 
Judo me shume se sport!”, shkruan Cena në profilin e tij në facebook!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat