Garat e ardhshme për xhudistët e Kosovës

Xhudo

Garat e ardhshme për xhudistët e Kosovës

Më: 13 tetor 2020 Në ora: 17:23
Garat e ardhshme për xhudistët e Kosovës

Akil Gjakova dhe Shpati Zekaj jane dy xhudistët nga Kosova që po marrin pjesë në përgaditjet ndërkombëtare të xhudos në Antalya të Turqisë

Përgatitjet për xhudistin Akil Gjakova janë mundësuar nga Komiteti Olympik i Kosovës.

Ja garat e ardhshme

23-25 Tetor Grand Slam Budapest(A.Gjakova)

4-6 Nentor Kampionati Evropian U21 (Sh.Zekaj)

9-10 Nentor Kampionati Evropian U23(Sh.Zekaj).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat