Trajneri i Majlinda Kelmendit: Kur kam telashe me refer! - Bota Sot
Trajneri i Majlinda Kelmendit: Kur kam telashe me refer!

Xhudo

E shtunë, 17 nëntor 2018

Trajneri i Majlinda Kelmendit: Kur kam telashe me refer!

Nga: Kemajl Goca Më: 28 shtator 2017 Në ora: 10:57
Driton Kuka

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka,  pa dyshim se ka momente të sikletshme në ndonjë nga garat botërore. Jo edhe gjithmonë të shkon ashtu si duhet sidomos me gjyqtarët që dinë shumë herë edhe të dëmtojnë me apo pa qëllim.

Por Kuka apo trajneri i xhudistes Majlinda Kelmendit, kampiones olimpike, ka postuar një foto dhe tregon se si dukej fytyra e tij kur bëhet nervoz. Kuka njihet nga trajnerët që nuk e ka problem ta plas në fytyrë kur nuk e ke mirë dhe as që mërzitet, sepse gjithmonë e lufton të keqen dhe do vetëm drejtësi. “Kur kam telashe me refer!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test