Ky është qyteti më i dashur për Dritonin dhe Majlindën - Bota Sot
Ky është qyteti më i dashur për Dritonin dhe Majlindën

Xhudo

E martë, 23 tetor 2018

Ky është qyteti më i dashur për Dritonin dhe Majlindën

Nga: K.Goca Më: 28 shtator 2017 Në ora: 15:30
Kuka me Majlindën

Vitit 2016 kurrë nuk do të fshihet nga kujdesa jo vetëm e trajnerit Driton Kuka dhe kampiones olimpikes, xhudistes Majlinda Kelmendi, por e secili shqiptar që përjetoi emocionet e mëdha.

 “Qyteti më i dashur për mua si trajner, aty ku realizova ëndrrën time dhe të popullit Shqiptar për ato medalje që si kishim kurrë më parë! Majlinda protagonistja e të artave të vetme për popullin tonë, Botërores dhe Olimpiadës!”, shkruan Kuka. Pra, e ka fjalën për Rio de Janeiro në Brazil, aty fitoi titullin e botës aty fitoi edhe medaljen e artë olimpike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test