Pa fjalë, puthje të çmendura për trajnerin e mirënjohur të Kosovës! - Bota Sot
Pa fjalë, puthje të çmendura për trajnerin e mirënjohur të Kosovës!

Xhudo

E mërkurë, 17 tetor 2018

Pa fjalë, puthje të çmendura për trajnerin e mirënjohur të Kosovës!

Nga: Kemajl Goca Më: 18 tetor 2017 Në ora: 15:42
Pa fjalë, puthje të çmendura për trajnerin e mirënjohur të Kosovës!

E jeton jetën perëndimore! Është gjithnjë në hap me kohën dhe lufton për të arritur më shumë, në asnjë moment nuk kompleksohet nga askush.

Ky është Anton Cena, trajner i mirënjohur i xhudos në klubin Polici nga Prishtina dhe njëherë xhudist veteran kampion bote.

Ai ka postuar një foto që çmend të gjithë me puthje të forta që i japin në faqet e tija dy vajza, por nuk ka saktësuar se kush janë ato! “Pa fjalë”, shkruan Cena. Sigurisht në ndonjë datëlindje të tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test