Kështu nuk e keni parë asnjëherë Majlinda Kelmendin - Bota Sot
Kështu nuk e keni parë asnjëherë Majlinda Kelmendin

Xhudo

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kështu nuk e keni parë asnjëherë Majlinda Kelmendin

Nga: K.G. Më: 31 tetor 2017 Në ora: 12:10
Majlinda gjatë rehabilitimit në Tel Aviv

Kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, është në tel Aviv të Izraelit.

Ajo po rehabilitohet pas operimit që kishte para një kohe dhe dukej në formë mjaft të mirë. “Tel Aviv, ne po vazhdojmë rehabilitim me garant moshe!”, shkruan Driton Kuka, trajneri më i suksesshëm shqiptar, ndryshe është përzgjedhës i kombëtares së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test