Majlinda rikthehet në Kosovë - Bota Sot
Majlinda rikthehet në Kosovë

Xhudo

Majlinda rikthehet në Kosovë

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 12:05
Majlinda Kelmendi

Kampionia olimpike, xhudistja e kombëtares së Kosovës, Majlinda Kelmendi, rikthehet në vendin tonë. “Kampionja Olimpike sot kthehet në Kosovë pas stërvitjeve dhe terapisë në Tel Aviv të Izraelit.
Faleminderit Federatës së Xhudos së Izraelit, mikut tim trajnerit Shany Hershko dhe fizioterapeutit Nimrod Moshe!
Foto nga Grand Slam Paris, Majlinda duke nënshkruar autogram fansave të saj!”, shkruan Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test