Trajneri i Kosovës tregon një sekret: Gruaja ime po mundohet... - Bota Sot
Trajneri i Kosovës tregon një sekret: Gruaja ime po mundohet...

Xhudo

E mërkurë, 17 tetor 2018

Trajneri i Kosovës tregon një sekret: Gruaja ime po mundohet...

Nga: Kemajl Goca Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 13:48
Anton Cena

Anton Cena, njihet si punëtor i madh, si kampion i botës për veteran në xhudo, që besa është edhe trajner i KXH Policit të Prishtinës dhe shef i Njësisë së Taktikave Mbrojtëse dhe Aftësimit Fizik të policisë së Kosovës, ka treguar një sekret të tij. “Meqë unë i kam ushtrimet e forta edhe ushqimin duhet që ta kam në përputhshmëri me ushtrimet.

Ëmbëlsirat janë pika ime e dobët se edhe ashtu i shëmtuar e për këtë gruaja ime po mundohet me më ëmbëlsuar me to. Lum ai që është i bukur e nuk ka nevojë për ëmbëlsira!”, shkruan si në humor Cena.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test