Kuka: Shtetin do e forcojmë - Bota Sot
Kuka: Shtetin do e forcojmë

Xhudo

E diel, 18 nëntor 2018

Kuka: Shtetin do e forcojmë

Nga: K.Goca Më: 19 janar 2018 Në ora: 18:25
Nora Gjakova në duel

Kosova me dy medalje në garën “Grand  Prix, një e artë dhe një e argjendtë. Nora Gjakova e artë në 57 kg dhe Distria Krasniqi e argjendtë në 52 kg. Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo, tha: “Nora e artë!

Kosova edhe njëher në piedestalin më të lartë!

Gold for Kosova! Shtetin do e forcojmë në gjitha aspektet si në Sport por na duhet unitet e punë natë e ditë!

Krenar me Norën e Disin, nesër garon Akili në 73 kg!”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test