Kuka: Kategorizimi i Sporteve - Bota Sot
Kuka: Kategorizimi i Sporteve

Xhudo

E shtunë, 20 tetor 2018

Kuka: Kategorizimi i Sporteve

Nga: K.G. Më: 19 janar 2018 Në ora: 19:11
Nora e artë

Po finalizohet kategorizimi i sporteve, kështu ka thënë Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo. “Dy medaljet nga Kupa Botërore - Grand Prix Tunis!

Krahas sukseseve këtë vit me këmbë të mbarë është nis dhe po finalizohet Kategorizimi i Sporteve, sportistëve dhe trajnerëve që tani më ka marr formë dhe sivjet edhe Nora (Gjakova) e Disi (Distria Krasniqi) por edhe të gjithë sportistët elitar do të jenë të Kategorizuar dhe nga Shteti e do të  përkrahen seriozisht!”, ka thënë Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test