Xhudo: Tabela e medaljeve, tabela që bën krenar çdo shqiptar - Bota Sot
Xhudo: Tabela e medaljeve, tabela që bën krenar çdo shqiptar

Xhudo

Xhudo: Tabela e medaljeve, tabela që bën krenar çdo shqiptar

Nga: Fitim Dika Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 00:48
Tabela e medaljeve

Pas fitimit të medaljes së artë të Akil Gjakovës dhe asaj të bronztë nga Distria Krasniqi në Grand Slam Turneun e Xhudos organizuar në Paris, në tabelën e medaljeve Kosova rënditet e katërta pas Japonisë, Koresë Jugore dhe Francës nikoqire.

Kjo foto nuk ka si të mos bëjë krenar çdo shqiptar./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test