Kuka: Kampionia Olimpike drejt rikthimit - Bota Sot
Kuka: Kampionia Olimpike drejt rikthimit

Xhudo

E martë, 20 nëntor 2018

Kuka: Kampionia Olimpike drejt rikthimit

Nga: K.Goca Më: 5 prill 2018 Në ora: 18:13
Majlinda Kelmendi

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, si asnjëherë më parë dukej i relaksuar dhe konfirmon se dalëngadalë po rikthehet kampionia olimpike, xhidistja Majlinda Kelmendi.

Image

Driton Kuka

“Dita e fundit në Kampin Olimpik në Tata Hungari! Ekipi Olimpik drejt Antalya Grand Prix, ku këtë fundjavë marrin pjesë në garën e fundit para Evropianit në fund të muajit! Ndërsa kadetët në Kupën Evropiane në Berlin si dhe Kampin përgatitor atje! Kampionia Olimpike drejt rikthimit ngadale por sigurt!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test