Driton Kuka me mesazhin më të fortë! - Bota Sot
Driton Kuka me mesazhin më të fortë!

Xhudo

E martë, 16 tetor 2018

Driton Kuka me mesazhin më të fortë!

Nga: Kemajl Goca Më: 6 prill 2018 Në ora: 17:06
Driton Kuka

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, ndryshe është përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, lëshon mesazhin më të fortë: “Edhe një herë xhudo për Kosovën e mbarë Kombin shqiptar”.

Xhudistet Distria Krasniqi (52 kg) e Nora Gjakova (57 kg) stolisen me medalje të artë dhe Fjolla Kelmendi (48 kg), talentja e madhe, me të argjendtën në garën “Grand Prix” që u mbajt në Antalia të Turqisë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test