Ndiqeni Live finale e Loriana Kukes në Gran Prix Antalya - Bota Sot
Ndiqeni Live finale e Loriana Kukes në Gran Prix Antalya

Xhudo

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ndiqeni Live finale e Loriana Kukes në Gran Prix Antalya

Më: 8 prill 2018 Në ora: 15:38
Loriana Kuka

Loriana Kuka është xhudistja tjetër e cila po garon për medaljen e artë pas, Nora Gjakovës dhe Distria Krasniqi.

Loriana Kuka i përket kategorinë deri në 78 kg dhe do të ndeshet me Anastasiya Turchy nga Ukraina.

Linku i meçit ku mund ta ndiqni:

https://live.ijf.org/gp_tur2018/live_video

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test