Antoni mes femrave, mos xhelozoni - Bota Sot
Antoni mes femrave, mos xhelozoni

Xhudo

E hënë, 15 tetor 2018

Antoni mes femrave, mos xhelozoni

Nga: K.Goca Më: 18 prill 2018 Në ora: 12:22
Anton Cena mes femrave

Trajneri i klubit të xhudos “Polici” dhe “Studenti”, Anton Cena, si gjithmonë përkujdeset për ndonjë foto të ditës apo befasi.

“Si çdo herë në vizitë te kampioni, kush tjetër pos mikeshat e mia prej Finlande dhe atë nënë e bij si selvi.

Faleminderit për vizitë e së shpejti edhe unë te ju në Finlandë. Shpresoj që kësaj here nuk do më xhelozon askush!!! Miku i mire me shoqe shumë!”, shkruan Cena, xhudisti veteran.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test