Anton Cena, kështu të lidhi bre... - Bota Sot
Anton Cena, kështu të lidhi bre...

Xhudo

E martë, 16 tetor 2018

Anton Cena, kështu të lidhi bre...

Nga: K.Goca Më: 19 prill 2018 Në ora: 15:34
Anton Cena

Trajneri i mirënjohur Anton Cena, ndryshe xhudisti veteran, ka paraqitur një taktikë të tij të jashtëzakonshme. Trajneri i klubit Polici nga Prishtina dhe Studentit, tha se nuk i duhen prangat.

“Policit të Policisë së Kosovës nuk i duhen prangat për ta lidhur subjektin se këtë mund ta bëjë edhe pa pranga.

Pastaj po thonë që Policia e Kosovës nuk është më e mira….!”, shkruan Cena.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test