Thaçi: Xhudistët po bëjnë që zëri i Kosovës të jehojë gjithandej botës - Bota Sot
Thaçi: Xhudistët po bëjnë që zëri i Kosovës të jehojë gjithandej botës

Xhudo

Thaçi: Xhudistët po bëjnë që zëri i Kosovës të jehojë gjithandej botës

Më: 26 prill 2018 Në ora: 23:31
Xhudistet

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shkruar se me një medalje të artë dhe një të argjendtë, ambasadoret tona më të mira, xhudistet Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi bënë që flamuri i republikës sonë të valojë edhe në Izrael.

“Xhudistët tanë, me fitoret e tyre të pandalshme, po bëjnë që zëri i Kosovës të jehojë gjithandej botës”, ka shkruar ai në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...