Loriana Kuka kualifikohet në çerekfinale - Bota Sot
Loriana Kuka kualifikohet në çerekfinale

Xhudo

E mërkurë, 17 tetor 2018

Loriana Kuka kualifikohet në çerekfinale

Më: 28 prill 2018 Në ora: 12:25
Loriana Kuka

Loriana Kuka e ka nisur në mënyrën më të mirë Kampionatin Evropian Tel Aviv 2018. Xhudistja jonë mundi Klara Apotekar të Sllovenisë, në kategorinë -78 kilogramë.

Nisje mjaftë e mirë e Lorianës dhe tani në çerekfinale e pret përballja me francezen, Audrey Tcheumeo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test