Haradinaj për Gjakovën dhe Krasniqin: Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës! - Bota Sot
Haradinaj për Gjakovën dhe Krasniqin: Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës!

Xhudo

E hënë, 12 nëntor 2018

Haradinaj për Gjakovën dhe Krasniqin: Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës!

Nga: A.M. Më: 27 qershor 2018 Në ora: 19:04
Ramush Haradinaj

Dy xhudistet Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kanë marrë medalje të arta në Lojërat Mesdhetare në Tarragona.

Pas kësaj fitore, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se këtë dy vajza të arta kanë ngritur sërish flamurin e Kosovës në piedestal.

Postimi i plotë:

Vajzat e arta, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, e kanë ngritur sërish flamurin e Kosovës në piedestal, në Lojërat Mesdhetare Tarragona 2018. Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës! Krenar me ju!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test