Gashi uron Krasniqin dhe Kosovën për medaljen e bronztë - Bota Sot
Gashi uron Krasniqin dhe Kosovën për medaljen e bronztë

Xhudo

E premte, 16 nëntor 2018

Gashi uron Krasniqin dhe Kosovën për medaljen e bronztë

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 20:45
Distria Krasniqi dhe Kujtim Gashi

Xhudistja Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në Grand Prix të Budapestit. Për këtë sukses atë e ka uruar Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi.

Gashi këtë e ka parë si shembull që sukseset e Kosovës në sport nuk kanë të ndalur.

“Sukseset në sport nuk ndalen.Xhudistja Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në Grand Prix të Budapestit.Urime Disi, urime Toni, Urime Kosovë”, ka shkruar Ministri Gashi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test