Cena përgatitet për Spanjë: Kurrë mos u dorëzo! - Bota Sot
Cena përgatitet për Spanjë: Kurrë mos u dorëzo!

Xhudo

Cena përgatitet për Spanjë: Kurrë mos u dorëzo!

Nga: Kemajl Goca Më: 12 gusht 2018 Në ora: 12:42
Cena përgatitet për Spanjë: Kurrë mos u dorëzo!

Trajneri i mirënjohur i klubit “Polici” dhe “Studenti”, Anton Cena, xhudisti veteran, tha se duhet luftuar deri në pikën e fundit dhe asnjëherë nuk duhet dorëzuar.

Image

“Në qendrën më të madhe ushtarake të xhudos në Banska Bystrica të Sllovaki filluan përgatitjet për Kampionatin Evropian të Policisë që do të mbahet në Spanjë.
Shpresoj të mos lëndohem!
Kurrë mos u dorëzo!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...