Trajneri i Kosovës me një ruse në krah: Kush është më i forti? - Bota Sot
Trajneri i Kosovës me një ruse në krah: Kush është më i forti?

Xhudo

Trajneri i Kosovës me një ruse në krah: Kush është më i forti?

Nga: Kemajl Goca Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 12:15
Anton Cena me rusen

Trajneri i klubit të xhudos Policit nga Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria, Anton Cena, si gjithmonë sjell befasi të reja. Ai nuk është i kompleksuar, atë që e mendon edhe e thotë hapur. Kësaj radhe ka postuar dy fotografi secilën më të bukur se tjetrën dhe në kohën kur ishte në pushime verore.

Image

Cena ka në krah policet ruse.  “Sot me befasuan mikeshat e mia ruse Marina dhe Svetlana me fotografitë që m’i dërguan sa ishim në Spanjë. Atëherë isha i fortë dhe kisha mundësi me i ngritur që të dyjat e tani me këtë lëndim të gjurit nuk e ngris dot as edhe një pulë.

Faleminderit për këto dy fotografi të bukura e shihemi se shpejti në Rusi! I lënduar por jo i dorëzuar!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...