Kosova përfundon turneun në vendin e parë - Bota Sot
Kosova përfundon turneun në vendin e parë

Xhudo

Kosova përfundon turneun në vendin e parë

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 08:42
Xhudistet Kosovarë

Xhudistet Kosovarë po vazhdojnë që të mahnitin botën me paraqitjet e tyre.

Në Grand Prix të Uzbekistanit, shteti më i ri i Evropës ka përfunduar garën në vendin e pare me katër medalje të fituara,

Kosovaret rrëmbyen tri vende të para dhe një të dytë duke lënë mbrapa shtetet më të mëdha të Botës.

Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi, Nora Gjakova dhe Loriana Kuka fituan medalje në Tashkent 2018. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...