Policia zvicerane e kërkon këtë shqiptar. A e njihni? - Bota Sot
Policia zvicerane e kërkon këtë shqiptar. A e njihni?

Zvicra

Policia zvicerane e kërkon këtë shqiptar. A e njihni?

Më: 29 mars 2019 Në ora: 17:45
Driton N.

Policia e Fribourg-ut bën thirrje që dëshmitarët të gjejnë Driton N., i cili është zhdukur nga shtëpia e tij. Një njoftim për zhdukje u lëshua nga policia kantonale Fribourg për të gjetur z. Driton N. i cili u zhduk më 16 ose 17 mars në Sorens, kantonin Fribourg, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” nga Zvicra

Policia kantonale Fribourg në 026 304 17 17

Ai nuk ka dhënë asnjë lajm dhe nuk ka qenë që nga ajo kohë. Për të mirën e trajtimit mjekësor, ai nuk e tërhoqi mjekimin e tij në farmaci, gjë që mund t’i shkaktonte probleme shëndetësore.

Përshkrimi i tij është si më poshtë:

Driton N. është 165 cm i gjatë, i mesëm në trup, dhe 40 vjeç. Ai ka flokë të shkurtër të zi dhe sy kafe. Ai flet frëngjisht dhe shqip.

Thirrni për dëshmitarët: çdo informacion në lidhje me personin e zhdukur duhet të dërgohet tek policia kantonale Fribourg në 026 304 17 17 ose në stacionin më të afërt të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...