Shqiptari bëhet i fortë me policin e Zvicrës pastaj thotë “oj gru më myten” - Bota Sot
Shqiptari bëhet i fortë me policin e Zvicrës pastaj thotë “oj gru më myten”

Zvicra

Shqiptari bëhet i fortë me policin e Zvicrës pastaj thotë “oj gru më myten”

Më: 10 maj 2019 Në ora: 18:58
Policia zvicerane

Policia zvicerane kishin shkuar në derë të një shqiptari, e ky nuk i priti shumë qetë.

Në videon që i kanë dërguar, banoi shqiptar në Zvicër shihet teksa debaton ashpër me një nga policët zviceran.

Më vonë, Polici vendos ta ndal shqiptarin, dhe kjo duket sikur arrestim i dhunshëm.

Më pas shqiptari thërret gruan e tij duke i thënë ‘oj grua më mbytën”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...