Zhduket një 4 vjeçar nga Kosova në Zvicër - Bota Sot
Zhduket një 4 vjeçar nga Kosova në Zvicër

Zvicra

Zhduket një 4 vjeçar nga Kosova në Zvicër

Më: 24 maj 2019 Në ora: 12:42
Zhduket një 4 vjeçar nga Kosova në Zvicër

Një djalë 4 vjeçar nga Kosova me banim në Zvicër është zhdukur që nga dje.

Zeneli po luante të enjten pasdite me nënën dhe fëmijët e tij të tjerë në një shesh lojërash në Wildegg kur papritmas u nda nga nëna e cila menjëherë ka lajmëruar Policinë, raporton 20 minuten.

Policia dhe zjarrëfikësit nuk kanë ndalur kërkimet dje deri në mesnatë. Poashtu, një helikopter me kamera termike të imazhit fluturoi mbi këtë zonë.

Ekziston frika se 4 vjeçari mund të ketë rënë në ndonjë lum apo liqen pasi që ka shumë të tillë në atë zonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...