Zvicerania reagon pas blerjes së veturës nga Mozzik: Ne jetojmë në varfëri, Loredana ka tre vetura

Zvicra

Zvicerania reagon pas blerjes së veturës nga Mozzik: Ne jetojmë në varfëri, Loredana ka tre vetura

Nga: G.B Më: 26 qershor 2019 Në ora: 11:32
Loredana Zefi

Zvicerania, Petra Z, ka reaguar pas blerjes së veturës së re nga Mozzik dhe Loredana.

Reperja Loredana Zefi 23 vjeçare, mbetet e vërtetë me moton e saj "Million Dollar Smile" dhe vazhdon të mos ndalet: Në Instagram, ajo këndon për mënyrën se si ajo ka blerë një makinë të re. Sipas faqeve të internetit, këto nuk janë vetëm tekst i pakuptimtë, pasi ajo bashkë me partnerin e saj Mozzik, kanë blerë një Mercedes S 63 Coupé të ri (612 hp), siç dëshmohet nga postimet e Instagram, shkruan Blick.ch, përcjell Bota sot.

Aplikimi për drejtësi të papaguar

Image

Për të blerë një veturë të tillë, nevojiten 220 mijë franga, ndërsa zyra e prokurorit publik në Lucern, ka bllokuar llogaritë bankare të reperes.

Aktualisht, prokuroria po kryen një padi kundër Loredanës për mashtrime, kërcënime dhe shantazh, që viktima është Valais Petra Z.*

Pas blerjes së veturës, ajo ka thënë: "Ata tani kanë tre makina dhe jetojmë në varfëri, gjë që e thyen zemrën".

Loredana mohon akuzat për vjedhjen e parave nga Petra Z. "Ajo më dha paratë vullnetarisht," tha ajo në një konferencë shtypi në Prishtinë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat