Dega e LDK-së në Zvicër zgjedh kryetarin - Bota Sot
Dega e LDK-së në Zvicër zgjedh kryetarin

Zvicra

Dega e LDK-së në Zvicër zgjedh kryetarin

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 19:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Lidhja Demokratike e Kosovës është duke vazhduar procesin e zgjedhjeve të brendshme.

Një proces të tillë kjo parti sot e ka mbajtur edhe në Zvicër.

Bëhet e ditur se kryetar i degës në Zvicër është zgjedhur Ahmet Kosumi.

“Procesin zgjedhor sot, e ka mbyllur edhe LDK Dega në Zvicër. Kuvendi zgjedhi kryetar z. Ahmet Kosumi. Kryetarit dhe Kryesisë së re, punë të mbarë”, thuhet në një postim të LDK-së në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat