Shqiptarja nga Kosova në Zvicër gjendet e therur me thikë në shtratin e saj - Bota Sot
Shqiptarja nga Kosova në Zvicër gjendet e therur me thikë në shtratin e saj

Zvicra

Shqiptarja nga Kosova në Zvicër gjendet e therur me thikë në shtratin e saj

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 21:22
Ilustrim

Një 58 vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vdekur në shtratin e saj mëngjesin e sotëm. Ajo banonte në Adoma, në rrethin Neudorf. Burri i saj e ka njoftuar policinë duke sqaruar se e ka gjetur gruan e vdekur pasi kishte ardhur nga puna.

Sipas një burimi të afërt me hetimin: “Trupi ishte goditur shumë herë me thikë dhe kishte shumë gjak, por është autopsia do të përcaktojë nëse vdekja është për shkak të goditjes me thikë.

Policia gjyqësore është përgjegjëse për hetimin, e cila do të përcaktojë shkaqet e vdekjes së kësaj gruaje, e lindur në vitin 1961.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat