Cila ishte arsyeja e rrahjes mes shqiptarëve në aeroplan? Blick zbulon çka janë ata mes vete

Zvicra

Cila ishte arsyeja e rrahjes mes shqiptarëve në aeroplan? Blick zbulon çka janë ata mes vete

Nga: A.Zh Më: 30 maj 2021 Në ora: 12:01
Pamje nga rrahja në aeroplan

Media zvicerane Blick.ch, ka raportuar për rrahjen mes shqiptarëve në aeroplanin, që ishte nisur nga Prishtina për në Bazel.

Skenat e rrahjes përshkruhen si shkatërruese. Sipas një lexuesi të Blick, dy personat që u rrahën mes vete janë vjehrri dhe dhëndrri.

Ata ishin grindur me njëri-tjetrin edhe para fluturimit, përcjell Bota sot.

Përplasja mes tyre, ka vazhduar edhe në parkingun e aeroportit në Zvicër. Por, atje ka ndërhyrë policia dhe ka arrestuar dy personat.

Shkaku i rrahjes ende nuk është bërë i ditur./Botasot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat