Në Zvicër, me 21 dhe 22 janar bëhet hapja e ekspozitës së Heroit Salih Çekaj

Zvicra

Në Zvicër, me 21 dhe 22 janar bëhet hapja e ekspozitës së Heroit Salih Çekaj

Më: 12 janar 2023 Në ora: 12:23
Njoftimi

Të nderuar bashkatdhetarë, te nderuar anëtar të SHBK "SALIH ÇEKAJ" në Zvicër!

Ju njoftojmë se me datën 21 dhe 22.01.2023 (e Shtunde dhe e Dielle), nga ora 11 në "Klubin Shqiptar Dardania" ne Zofingen,do të bèhet hapja e Ekspozitës së Heroit Salih Çekaj.

Ekspozita organizohet nga Muzeu Kombëtar ¡ Kosovës në bashkpunim me SHBK " SALIH ÇEKAJ" në Zvicer.

Image
Njoftimi

Ky evenimetn mbahet në adresën: Klubi shqiptar “Dardania”, Bleiche Areal Bleiche 12 4800 Zofinger, Zvicër.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat