Molliqaj: Mërgimtarët e Zvicrës na dhanë zemër për ndryshime të mëdha - Bota Sot
Molliqaj: Mërgimtarët e Zvicrës na dhanë zemër për ndryshime të mëdha

Zvicra

Molliqaj: Mërgimtarët e Zvicrës na dhanë zemër për ndryshime të mëdha

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2017 Në ora: 19:28
Dardan Molliqaj në tubim me mërgimtarët në Zvicër

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj me anëtarë tjerë të kësaj partie kanë mbajtur tubim me mërgimtarët në Zvicër.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se mërgimtarët i kanë mundësuar ndryshimin me 11 qershor dhe tani ata do të bëjnë që ndryshimi me 22 tetor të jetë edhe më i madh, përcjell Bota sor.

Postimi i plotë:

Mërgimtarët e mundësuan ndryshimin e madh me 11 qershor. Tash, mërgimtarët në Zvicër na dhanë zemër që ndryshimi në zgjedhje lokale do të jetë edhe më i madh.

Si gjithmonë, edhe kësaj here ishte kënaqësi të bashkëbisedojmë me juve. Faleminderit për pritjen kaq të ngrohtë  ??

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test